Kabelážní systémy

Finex GroupProvádíme autorizované dodávky a instalace komplexních kabelážních systémů budov, zahrnující univerzální rozvody pro všechny typy signálů, včetně optických kabeláží a bezdrátových řešení. V praxi to znamená, že není nutné budovat zvláštní rozvody pro počítačovou síť, telefony, audio nebo video okruhy. Vybudujeme pro vás strukturovanou kabeláž, po které je možné tyto signály vést až ke koncovým zařízením.

Spolehlivost a bezpečnost

Problémem v dnešním světě komunikačních sítí je to, že se uživatelé bez spolehlivého připojení neobejdou a i krátké výpadky či zpomalení sítě vnímají velmi negativně. A to ať už se jedná o omezení firemního informačního systému, služeb e-mailu nebo celého internetu. Naším úkolem je tedy zajistit nepřetržitou konektivitu s dostatečnou rychlostí. Toho dosahujeme použitím vyzkoušené značkové techniky a důmyslným sestavením redundantní topologie.

Individuální přístup

Svým zákazníkům nabízíme specifický přístup při budování kabelážních systémů tak, aby ovlivnění chodu jejich firmy bylo co nejmenší. Je možné domluvit např. instalaci mimo pracovní dobu aj.

Záruka

Námi realizované kabelážní systémy jsou založeny na znalosti světových standardů a bohatých praktických zkušenostech s různými kabelážními systémy. Na takto námi instalovanou kabeláž pak poskytujeme záruční dobu 15 až 25 let v závislosti na výrobci komponent kabelážích systémů. Pro certifikaci a diagnostiku používáme certifikační přístroj DTX-1800 CableAnalyzer od společnosti FLUKE NETWORKS, který patří ke světové špičce mezi moderními certifikačními přístroji.